Technologie

Sygnis: Gorący początek roku

Spółka specjalizująca się m.in. w dystrybucji drukarek 3D oraz realizacji projektów zaawansowanych technologicznie w I kw. 2022 r. drogą odwrotnego przejęcia Mode ma zadebiutować na rynku NewConnect.
Foto: materiały prasowe

Mode wyemitowało już 16,8 mln akcji w ramach emisji połączeniowej stanowiących 74 proc. nowej struktury akcjonariatu, które zostaną objęte przez dotychczasowych udziałowców Sygnisa. Jednym z celów debiutu firmy na giełdzie jest pozyskanie kapitału. Póki co jednak nie czas na emisję.

– Obecnie chcemy popracować nad rozpoznawalnością na rynku kapitałowym. Zamierzamy pokazać się ze swoją strategią oraz projektami. Dystrybucja sprzętu oraz drukarek 3D stanowi fundament naszej działalności operacyjnej, dzięki czemu mamy środki na dalszy rozwój bardziej zaawansowanych projektów i zagospodarowanie nisz technologicznych. Dopiero gdy odpowiednio się pokażemy na rynku, będziemy myśleli nad ewentualnym pozyskaniem finansowania zewnętrznego – wyjaśnił „Parkietowi" prezes Sygnisa Andrzej Burgs. Warto dodać, że spółka nie uzależnia jednak swojego funkcjonowania od potencjalnej emisji. Byłaby ona jednak pomocna w przyspieszeniu dalszego rozwoju.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.