Technologie

Wrześniowe roszady

Ponad 4 proc., do 38 zł, zyskiwały w piątek akcje studia Huuuge na wieść o awansie spółki do mWIG40.
Foto: materiały prasowe

Dojdzie do niego po sesji 17 września. Piątkowej zwyżce notowań towarzyszyły wysokie obroty. Tylko w pierwszej połowie sesji ich wartość przekroczyła 2 mln zł. Była wyższa niż obroty akcjami PGE czy Eurocashu.

Huuuge zadebiutował na GPW w lutym tego roku. Akcje w IPO sprzedawał po 50 zł. Indeks mWIG40 opuści natomiast giełdowy weteran (zadebiutował w 1997 r.) Stalprodukt. Jego akcje podczas piątkowej sesji taniały o 2 proc.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Black Weekend: Tylko teraz roczny dostęp do parkiet.com 50% taniej
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • nie zawiera Aplikacji na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.