REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Technologie

CDA poprawia wyniki, kurs w górę

Z oferty CDA Premium korzysta już ponad 230 tys. subskrybentów. Rośnie liczba filmów i seriali dostępnych w modelu VOD i wynosi obecnie 6,5 tys.
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Notowany na NewConnect operator serwisu oferującego dostęp do filmów i seriali znacząco zwiększył w ubiegłym roku sprzedaż subskrypcji CDA Premium, co pozytywnie wpłynęło na wyniki. Notowania spółki we wtorkowe południe rosły o ponad 9 proc., do 14,7 zł, a CDA było wiceliderem zwyżek na małym parkiecie.

Przybywa klientów

W 2019 r. sprzedaż subskrypcji CDA Premium wygenerowała 39,1 mln zł wpływów, co oznacza wzrost o 56 proc. rok do roku. Przychody spółki zwiększyły się o 53 proc., do 42,9 mln zł. Jeszcze większą poprawę spółka odnotowała na poziomie zysku netto, który wyniósł 9,2 mln zł, co oznacza wzrost o 71 proc. rok do roku.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA