REKLAMA
REKLAMA

Przemysł

Auto Partner na wysokich obrotach

Dystrybutor części samochodowych w lipcu utrzymał dwucyfrową dynamikę wzrostu sprzedaży.
Foto: materiały prasowe

W zakończonym miesiącu przychody ze sprzedaży grupy zwiększyły się o ponad 27 proc. licząc rok do roku, osiągając 102,5 mln zł.

W okresie od stycznia do lipca tego roku łączna sprzedaż grupy zwiększyła się o 27 proc., do 659,8 mln zł. W odpowiedzi na dynamiczny rozwój grupa rozpoczęła kolejny proces zwiększania wynajmowanej powierzchni magazynowej w Bieruniu. - Kolejny rok notujemy dynamiczne, dwucyfrowe wzrosty sprzedaży mimo wysokiej bazy porównawczej. Kontynuujemy model rozwoju, który umożliwia nam między innymi rozbudowę asortymentu bez silnego angażowania kapitału. Jednocześnie w odpowiedzi na taki szybki rozwój naszej grupy i utrzymujące się dobre perspektywy rynkowe ponownie rozbudowujemy powierzchnię magazynową wynajmowaną w Bieruniu – wyjaśnia Aleksander Górecki, prezes Auto Partnera.

Podkreśla, że spółka jest beneficjentem korzystnego otoczenia rynkowego. - Utrzymujące się wysokie poziomy sprzedaży aut nowych jak i importu używanych pojazdów dodatkowo sprzyjają naszej działalności. Jesteśmy coraz mocniej obecni za granicą, nasza pierwsza filia zagraniczna w Czechach ma dobre perspektywy wzrostu - dodał.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA