REKLAMA
REKLAMA

Oszczędzanie

W promocji można zarobić więcej niż na niejednej lokacie

W wielu bankach odkładanie na przeznaczonych do tego rachunkach już nie tak opłacalne jak kilka miesięcy temu. Ale oferty Getin Banku i Idei Banku są bardzo atrakcyjne.
Foto: Adobestock

W przypadku kont oszczędnościowych obecna sytuacja jest nieco podobna do tej na rynku depozytów terminowych: na czele Getin Noble Bank i Idea Bank. A dlaczego tylko nieco? Bo oprocentowanie lokat w niektórych bankach dorównuje tym oferowanym przez te dwie instytucje. W przypadku kont oszczędnościowych – nie.

Najwięcej: Getin i Idea

W Getin Banku promocje są obecnie dwie. Obie na 3,5 proc. Pierwsza, do 10 tys. zł, gwarantuje takie oprocentowanie nowym klientom na 12 miesięcy. Natomiast każdy klient – nowy i obecny – może wpłacić do 400 tys. nowych środków na trzy miesiące. Warunkiem udziału w promocjach jest założenie konta osobistego. Ale by było bezpłatne, wystarczy jedna płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu. A za jego założenie gwarantowany jest bonus na start 50 zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA