REKLAMA
REKLAMA

Ludzie rynku

Vestor DM. Tomasz Bardziłowski rozstaje się z firmą

Odejście od obsługi osób fizycznych to niejedyne zmiany, do jakich doszło w ostatnim czasie w Vestorze DM. To także ruchy kadrowe w firmie. Jak się dowiedzieliśmy, z firmą rozstaje się Tomasz Bardziłowski, który pełnił funkcję wiceprezesa oraz dyrektora zarządzającego ds. rynku kapitałowego.

Tomasz Bardziłowski

Foto: Fotorzepa, Dominik Pisarek

„W wyniku złożonej rezygnacji Tomasz Bardziłowski został odwołany z zarządu Vestora DM, a na stanowisko członka zarządu został powołany Sebastian Siejko – wieloletni dyrektor sprzedaży instytucjonalnej w Vestorze DM. Sebastian przejął zarządzanie obszarem, którym do tej pory zarządzał Tomasz, pozwalając na płynne działanie biura, pomimo zmian personalnych w zarządzie" – potwierdza zmiany Vestor DM.

Tomasz Bardziłowski jest jednym z bardziej znanych i doświadczonych maklerów na rynku. Związany z nim jest od 1997 r. Zanim trafił do Vestora, pracował w Credit Suisse Securities, gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego oraz szefa działu akcji na Europę Środkową. Jeszcze wcześniej związany był też z UniCredit CAIB, gdzie był wiceprezesem, a także szefem działu akcji na region emerging Europe. Pracował również w CAIB Securities, DM BZ WBK, Credit Suisse First Boston czy ABN AMRO Securities Polska.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA