REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

W maju idziemy w elegancję

Relatywnie chłodny maj zaszkodził wynikom sklepów CCC. Natomiast producenci odzieży na ważne okazje i dodatków mieli się znowu nieźle.
Foto: Fotorzepa, Marian Zubrzycki

Majowe niskie temperatury zaszkodziły sklepom CCC, ale nie przeszkodziły w poprawie wyników VRG czy Wittchenowi, które w okresie matur, komunii i pierwszych ślubów czują się najlepiej.

Mocne spadki w CCC

To, że majowe wyniki sprzedaży CCC nie będą dobre, sygnalizował wcześniej prezes Marcin Czyczerski. Mimo to we wtorek kurs akcji polkowickiej grupy ponownie się osunął po tym, jak w poniedziałek wieczorem opublikowała oficjalne informacje na ten temat.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA