REKLAMA
REKLAMA

Gospodarka - Świat

Bitcoin czy bitcoin cash. Walka krytpowalutowych celebrytów

Jimmy Song, partner w firmie venture capital Blockchain Capital LLC i zarazem wielki zwolennik bitcoina podczas konferencji pokłócił się z Rogerem Verem, czołowym entuzjastą konkurencyjnej kryptowaluty bitcoin cash. Obaj szybko się pokłócili.

Roger Ver

Foto: Bloomberg

Jimmy Song, partner w firmie venture capital Blockchain Capital LLC

Foto: materiały prasowe

Song i Ver brali udział w rejsie CoinsBank Blockchain Cruise, imprezie miłośników kryptowalut, mających łączyć "przyjemne z pożytecznym". Podczas rejsu z Barcelony na Ibizę zorganizowano na statu debaty pomiędzy znawcami branży kryptowalut. Podczas jednej z nich starli się ze sobą Song i Ver, entuzjaści dwóch konkurencyjnych wirtualnych walut.

"Debatę" zaczął Song. W kapeluszu kowbojskim na głowie i z mikrofonem w dłoni próbował przedstawić słuchaczom format debaty. I już na wstępie doszło do kłótni. - Chcesz ze mną debatować czy nie? Ok, więc usiądź! - mówił Song do Vera. Obaj kryptowalutowi celebryci przekrzykiwali się. Po trzech minutach ktoś wręczył Verowi mikrofon a Song wybiegł ze sceny krzycząc, że nie będzie brał udziału w dyskusji. Ver został sam na scenie i próbował przemawiać, ale przekrzykiwał go jeden z fanów bitocoina. Serwis Mashable skomentował całą debatę: "Jeśli ci ludzie są przyszłością finansów, to powinniśmy modlić się o powrót do przeszłości".


Wideo komentarz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA