Biznes i sport

Thunderbolt. Spółka łowi kolejne gwiazdy świata tenisa

Notowany na NewConnect Thunderbolt podpisuje kolejne umowy z międzynarodowymi gwiazdami tenisa, które będą promować platformę TopLevelTennis.com. Efektem tych działań jest wzrost notowań spółki od początku roku o 36 proc., do 0,97 zł.

Boris Becker

Foto: Bloomberg

Przypomnijmy, że Thunderbolt pracuje nad platformą internetową o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej. Spółka podpisała niedawno umowę z Borisem Beckerem, który będzie brał aktywny udział w przygotowaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych na TopLevelTennis.com.

– Boris Becker to żywa legenda tenisa. Jest również bardzo charakterystyczną i znaną postacią. Oprócz przekazu ogromnego doświadczenia i wiedzy, jaką z pewnością zaprezentuje Becker, nasz projekt na tyle go zainteresował, że postanowił stać się akcjonariuszem spółki, co zresztą bardzo nas cieszy – mówi Tomasz Mrozowski, prezes Thunderboltu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.