Reklama

BoomBit liczy na wzrost wyników

Studio chce dzielić się zyskiem. Zarząd spodziewa się, że 2022 r. będzie udany.
BoomBit liczy na wzrost wyników

Foto: Adobestock

Zarząd rekomenduje wypłatę 10,7 mln zł dywidendy za 2021 r., czyli 0,79 zł na akcję. We wtorek kurs lekko rósł i oscylował w okolicach 15 zł. Przy takiej cenie akcji stopa dywidendy wynosi 5,3 proc. W listopadzie 2021 r. spółka wypłaciła już zaliczkę w wysokości 3,2 mln zł (0,24 zł na walor).

Wypłata za 2021 r. to pierwsza dywidenda BoomBita. – W kolejnych latach też chcemy dzielić się zyskiem – zapowiedział podczas telekonferencji zarząd studia. Zasygnalizował również, że liczy na udany 2022 r. – Zakładamy, że wyniki powinny być wyższe niż w roku poprzednim – powiedział prezes Marcin Olejarz.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama