Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
W mijającym roku Voicetel Communications jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek rynku alternatywnego. Okazuje się, że w przyszłym roku biznes także ma szanse na skokowy rozwój.
Firma opracowuje interfejs dialogowy, czyli automatyczną głosową obsługę klienta. – W mijającym roku pozyskaliśmy wielu nowych klientów w branży finansowej, medycznej i e-commerce – wylicza Dawid Wójcicki, prezes oraz główny udziałowiec przedsiębiorstwa. Obecnie Voicetel jest zaangażowany w około 20 projektów. Zdaniem Wójcickiego rynek rozwiązań związanych z automatyzacją contact center istotnie zmienił się w ciągu mijającego roku. – Firmy już nie zastanawiają się, czy i kiedy, ale wyłącznie jak wdrożyć u siebie takie rozwiązania – stwierdza Wójcicki. W związku z tym nadchodzący rok zapowiada się wyjątkowo intensywnie, jeśli chodzi o liczbę kolejnych projektów. – Nawet my nie liczyliśmy się z aż tak gwałtownie rosnącym zainteresowaniem automatyzacją i z pewnością dołożymy wszelkich starań, aby ten czas maksymalnie wykorzystać – zapowiada szef Voicetela. Firma planuje przejście na główny parkiet na przełomie I i II kwartału 2018 r.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Polska znalazła się na odległym, 17. miejscu w Europie pod względem cyfrowego bezpieczeństwa – wynika z danych, do których dotarł „Parkiet”. A staliśmy się właśnie głównym celem hakerów.
O 5-6 proc. niższa niż rok temu jest sprzedaż biletów do kin w Polsce w I półroczu. Helios prognoz jeszcze nie tnie. Multikino zapowiada trudne decyzje. Szefowie multipleksów widzą problemy, ale i potencjał rodzimych produkcji.
Kolejny kwartał zyski mogły rosnąć szybciej niż przychody. Takie wnioski płyną z prognoz biur maklerskich dla spółki kierowanej przez Liudmilę Climoc. Na prognozy dla Cyfrowego Polsatu trzeba jeszcze zaczekać. Oto, co już wiemy.
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zobacz, kogo wybierali użytkownicy. I od kogo uciekali.
Przychody czterech największych prywatnych nadawców telewizyjnych w Polsce w 2024 r. urosły o niecałe 5 proc. Ich zarobki skoczyły dużo silniej. Jak radzili sobie główni gracze?
Pojawienie się komercyjnych, łatwo dostępnych i tanich modeli klasy GPT sprawiło, że hasło „sztuczna inteligencja” zaczęto odmieniać przez wszystkie przypadki. W którym miejscu jesteśmy i dokąd idziemy?