Nasz nowy serwis internetowy działa już trzeci tydzień. Dziękujemy za przekazywane cały czas uwagi. Oto kilka praktycznych porad, które powinny ułatwić korzystanie z sieciowych narzędzi PARKIETU.
- Nasi dawni użytkownicy powinni sprawdzić, czy ustawienia ich przeglądarek nie wprowadza zamętu przy korzystaniu z nowego serwisu. Przede wszystkim sugerujemy wyczyszczenie pamięci (cache) przeglądarki, w której zapisane są adresy poprzednich wejść.
- Ta sama uwaga dotyczy narzędzia ?ulubione? pozwalającego na zapamiętywanie adresów wybranych przez nas serwisów. Adresy umożliwiające dostęp do konkretnych stron i podstron z poprzedniego serwisu mogą być przeszkodą w korzystaniu z nowego.
- Polecamy używanie przeglądarek w wersjach 4.0 i nowszych.
- Prosimy o nie wyłączanie skryptów języka Java (korzystając z internetu możecie Państwo napotkać komunikat z pytaniem czy wyłączyć obsługę skryptów w języku Java).