Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Według danych firmy Finsight od początku roku sprzedano te papiery za 29 mld USD, a w nadchodzących tygodniach może zostać pobity rekord z 2018 r. wynoszący 32 mld USD. Wartość emisji tych ABS się zwiększa, choć sprzedaż samochodów jest gorsza niż rok temu.
– Papiery o niższych ratingach spotykają się z popytem przekraczającym podaż pięciokrotnie lub sześciokrotnie. Rynek radzi sobie bardzo dobrze – twierdzi w rozmowie z „Financial Timesem" Jennifer Thomas, analityczka z amerykańskiej firmy Loomis Sayles.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
W wielu obszarach związanych z rozwojem technologii AI oraz potrzebnej dla niej infrastruktury prowadzą obecnie...
Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że zawęził poszukiwania nowego prezesa Rezerwy Federalnej do dwóch osób: Kev...
Federalny Urząd Statystyczny podał ostateczne dane dotyczące inflacji w Niemczech. Wyniosła ona w listopadzie 2,...
Brytyjska gospodarka niespodziewanie skurczyła się o 0,1 proc. w ciągu trzech miesięcy do października – wynika...
W 2035 r. co czwarta osoba w Niemczech będzie miała 67 lat lub więcej – wynika z prognozy demograficznej Federa...
Rynki finansowe elektryzują doniesienia o planowanym na czerwiec debiucie giełdowym SpaceX. Choć Elon Musk znany...