Ostatnia szansa na dostęp do NYT w rocznej subskrypcji
Promocja dotyczy rocznej subskrypcji Parkiet.com oraz e-Prenumeraty Parkiet Inwestor w pakiecie z The New York Times na 12 miesięcy.
Kliknij i poznaj warunki
Kontrakt na budowę bloków dla PFR Nieruchomości w Sochaczewie, dla Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN Mazowsze Centrum w Grodzisku Mazowieckim i dla Lunds Kommun Fastighets w Szwecji – to kontrakty mieszkaniowe, o jakich poznański producent betonowych prefabrykatów informował w ostatnich tygodniach. Według menedżerów Pekabeksu, mieszkaniówka to jeden z najbardziej perspektywicznych rynków, na jaki należy teraz postawić.
Jak powiedział prezes Robert Jędrzejowski, jeszcze kilka lat temu należało się liczyć z tym, że prefabrykacja będzie niszą, ale m.in. rosnące koszty zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników powodują, że myślenie inwestorów i deweloperów się zmienia.
Promocja dotyczy rocznej subskrypcji Parkiet.com oraz e-Prenumeraty Parkiet Inwestor w pakiecie z The New York Times na 12 miesięcy.
Kliknij i poznaj warunki