Zagraniczna Spółka Dnia

Trudna restrukturyzacja przynosi efekty

Sonos. Pandemia oraz wierność klientów napędziły popyt. Teraz czas sprostać oczekiwaniom.
Foto: Bloomberg

Notowany na Nasdaqu amerykański producent inteligentnych głośników domowych pobił w roku obrotowym 2019/2020 (zakończonym w październiku) oczekiwania ekspertów. Obecnie najważniejszym celem dla spółki jest zwiększenie mocy produkcyjnych, aby móc sprostać zwiększonemu popytowi.

W roku obrotowym 2019/2020 firma wypracowała 1,3 mld dolarów przychodów, o 5,2 proc. więcej niż w ubiegłym roku. Strata netto wzrosła z 5 mln do 20 mln dolarów.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Black Weekend: Tylko teraz roczny dostęp do parkiet.com 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do treści parkiet.com:
  • sekcje „Wiadomości, Fundusze inwestycyjne, Analiza Techniczna, Kryptowaluty oraz Notowania”,
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.