REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Artifex Mundi. Po zmianach powinno być coraz lepiej

Artifex Mundi kontynuuje wdrażanie ogłoszonej w kwietniu strategii, czego zauważalnym efektem jest istotne organicznie tempa inwestycji.
Foto: materiały prasowe

– W I kwartale rozpoczęliśmy restrukturyzację, redukując zespół do optymalnych rozmiarów – mówi Przemysław Błaszczyk, członek zarządu i dyrektor finansowy giełdowej spółki. Obecnie w jej grupie pracuje około 130 osób.

– Działalność operacyjną finansujemy z HOPA (ang. hidden object puzzle adventure – red.), który na bieżąco przynosi stałe nadwyżki finansowe, oraz stopniowo wykorzystujemy jeszcze środki, które pozyskaliśmy z ubiegłorocznej emisji akcji. Nie planujemy kolejnej emisji akcji bądź obligacji. W kolejnych kwartałach oczekujemy również innych przychodów – mówi Błaszczyk.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA