REKLAMA
REKLAMA

Technologie

One More Level skończył kwartał na plusie

Spółka notowana na NewConnect działającą w branży gier komputerowych zakończyła I kwartał z zyskiem. To zdecydowana poprawa względem I kwartału ubiegłego roku.
Foto: materiały prasowe

Krakowski deweloper wypracował w ciągu trzech pierwszych miesięcy 114 tys. zł zysku – mimo że kwota nie jest duża na pewno nastroje w One More Level są dobre, ponieważ w ubiegłym roku spółka kończyła I kwartał stratą 11 tys. zł. Przychody spółki w I kwartale wyniosły 1 mln zł i były wyższe o niecałe 800 tys. zł niż przed rokiem.

Istnieje szansa, że firma w kolejnych miesiącach będzie mogła pochwalić się kolejnymi dodatnimi wynikami kwartalnymi, ponieważ w kwietniu do sprzedaży trafiła nowa produkcja studia „God's Trigger". Jest ona dostępna na komputery stacjonarne i platformy PS4 oraz Xbox. Według portalu metacritic.com średnia ocena graczy to 9,1/10. Główną platformą z jakiej spółka chciałaby czerpać największe zyski są konsole Playstation.

- Premiera „God's Trigger", która odbyła się 18 kwietnia i uzyskane wysokie oceny gry produkowanej przez nasze studio, pokazały potencjał zespołu i są dobrym wyznacznikiem jakości, której oczekujemy jako spółka - oceniła Iwona Cygan-Opyt, prezes One More Level.

Spółka zapowiada, że pracuje już nad kolejnym tytułem którego premierę mają ogłosić w ciągu najbliższych tygodni.

Kurs spółki w środowe popołudnie spadał o 0,5 proc. i wynosił 90 gr. W ciągu roku wartość papierów firmy zmniejszyła się o 16,8 proc.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA