REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Oferta Legimi - obligacje z bonusami

Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.

Legimi specjalizuje się w udostępnianiu ebooków i audiobooków w modelu abonamentowym. Firma wprowadziła usługę „czytnik za 1 zł". Spółka jest krok od debitu na NewConnect. Przeprowadza emisję kolejnej serii obligacji, których oprocentowanie wynosi 8,5 proc. w skali roku.

Z Mikołajem Małaczyńskim, prezesem Legimi, porozmawiamy o szczegółach trwającej oferty obligacji. Jakie są dodatkowe świadczenia dla inwestorów, czyli bonusy znane z equity crowdfundingu? Zapytamy o przygotowania do wprowadzenia akcji na rynek NewConnect. Kiedy debiut? Czy planowane na ten rok wyniki finansowe uda się zrealizować? A co z ambitnymi celami na 2020 r.? Z prezesem Legimi porozmawiamy o rozwoju rynku e-książki? Zapytamy o nową platformę Legimi 3.0 w wersji przeglądarkowej i mobilnej. Jakie są efekty tego wdrożenia? Co da Legimi sfinalizowane w maju przejęcie niemieckiej firmy Readfy? Jakie są spodziewane efekty synergii? Jak klienci Readfy przyjęli ofertę „czytnik za 1 euro". Kiedy podbój innych zagranicznych rynków?

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na nasz kanał na YT.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA