Dariusz Wieczorek

Mariusz Jagodziński, Mount TFI: Po korekcie WIG ma szansę na rekord

Dziś polski rynek nie jest tani, hossa jest zaawansowana, ale jednocześnie jesteśmy daleko od skrajnego przewartościowania naszych spółek czy rynków ogółem – mówi Mariusz Jagodziński, doradca inwestycyjny, członek zarządu Mount TFI.

Paweł Średniawa, prezes Onde: Zawiały pomyślne wiatry, ale to za mało

Rynek wycenia przyszłość i liczę, że nasi akcjonariusze dostrzegą potencjał, który drzemie w energetyce wiatrowej i słonecznej – mówi Paweł Średniawa, prezes i akcjonariusz spółki Onde budującej instalacje dla sektora OZE.

Co czeka firmy budujące instalacje OZE. Na co liczy Onde?

Paweł Średniawa, prezes giełdowej spółki Onde, będzie gościem Dariusza Wieczorka w dzisiejszym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.

Michał Krajczewski, BM BNP Paribas: WIG20 może zejść poniżej 2400 pkt. Byłaby to ciągle korekta po silnym wzroście

Korekta, którą teraz obserwujemy nie jest jeszcze taka duża. Jeśli WIG20 spadłby poniżej 2400 pkt. to będzie to przecena o 8-9 proc., czyli podobna do tej z początku roku – mówi Michał Krajczewski, kierownik zespołu doradztwa inwestycyjnego w BM BNP Paribas.

Krzysztof Zoła, dyrektor finansowy: Cognor bez dywidendy, ale tylko przez rok

Wraz ze wzrostem zdolności produkcyjnych w walcowni w Krakowie wyniki grupy będą się poprawiać. Wstrzymujemy wypłatę dywidendy, sądzę, że to jednorazowa decyzja – mówi Krzysztof Zoła, dyrektor finansowy i członek zarządu Cognoru Holding.

Sobiesław Kozłowski, Noble Securities: Bal na giełdach trwa. Dobry moment do zmiany struktury portfela

Amerykański S&P 500 może dojść i do 5,8 tys. pkt, a WIG – do 90 tys. pkt. Być może ten bal będzie trwał nawet dłużej, niż mi się wydaje. Ale czas pomyśleć o realizacji zysków – mówi Sobiesław Kozłowski, dyrektor departamentu analiz i doradztwa Noble Securities.

S&P500 z szansą na 5,8 tys. pkt. Doda skrzydeł GPW?

Sobiesław Kozłowski, dyrektor Departamentu Analiz i Doradztwa Noble Securities, był gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”.

Kamil Stolarski, Santander BM: Polskie akcje wciąż są nisko wyceniane

Liczymy na dalsze zwyżki warszawskich indeksów, lepsza będzie pierwsza połowa roku. Nadal stawiamy na banki oraz spółki z ekspozycją na konsumentów – przyznaje Kamil Stolarski, kierownik zespołu analiz giełdowych w Santander BM.

Wzrosty na GPW są do utrzymania. Słabsze może być II półrocze

Kamil Stolarski, kierownik zespołu analiz giełdowych w Santander BM, będzie gościem Dariusza Wieczorka dzisiejszym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.

Andrzej Powierża, BM Citi Handlowy: Jestem optymistą co do banków, ale umiarkowanym

Wysokie dywidendy płacone przez banki mogą przyciągnąć do nich zagranicznych, długoterminowych inwestorów – mówi Andrzej Powierża, analityk BM Citi Handlowy.