Parkiet TV

Plany Pure Biologics

Filip Jeleń, prezes Pure Biologics, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”, który startuje o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

Pure Biologics prowadzi prace nad rozwojem biofarmaceutyków, testów diagnostycznych i wyrobów medycznych o zastosowaniu terapeutycznym. Realizuje również badania kontraktowe dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych. Spółka planuje przeprowadzić emisję akcji i zadebiutować na rynku NewConnect.

Z Filipem Jeleniem, prezesem, współzałożycielem i głównym akcjonariuszem Pure Biologics, porozmawiamy o najważniejszych obszarach działalności spółki. Iloma platformami do generowania potencjalnych leków dysponuje firma? Nad jakimi najważniejszymi projektami pracuje? Który z nich ma największy potencjał komercyjny? Prezesa Jelenia zapytamy też o to, kiedy cząsteczki spółki trafią do badań klinicznych? Czy działalność Pure Biologics da się porównać do działalności jakieś innej firmy obecnej już na GPW?  Jakie wyniki osiąga spółka? Jakie kwoty dotacji pozyskała w ostatnich 2-3 latach? Porozmawiamy również o planowanym wejściu spółki na NewConnect. Jak dużo kapitału chce pozyskać firma? Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Rozmowa będzie transmitowana na parkiet.com oraz rp.pl, a po południu będzie dostępna w naszym kanale w serwisie YouTube.


Wideo komentarz