Parkiet TV

Czy 2022 r. będzie rokiem byka na GPW?

Sebastian Ziółkowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu AgioFunds TFI, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

Rok 2021 był bardzo dobry dla rynków akcji i dla klientów TFI inwestujących w bardziej agresywne strategie. Wszystkie fundusze szerokiego rynku zakończyły ten okres z zyskiem, a średnia stopa zwrotu sięgnęła około 21 proc. W TOP5 pod względem najwyższej stopy zwrotu znalazły się aż trzy fundusze AgioFunds TFI: AGIO Akcji Plus (+36,3 proc.), AGIO Agresywny Spółek Wzrostowych (+34,8 proc.) oraz AGIO Akcji Małych i Średnich Spółek (+34,3 proc.).

Z dyrektorem Sebastianem Ziółkowskim porozmawiamy o strategii zarządzający AgioFunds TFI. Co stało za tak dobrymi stopami zwrotu w ubiegłym roku? Na które spółki, branże stawiali? Zapytamy też o obecne nastawienie do rynku akcji. Czy 2022 r. będzie również rokiem byka na GPW? Czy WIG wybije nowy rekord? Czy po wzrostach WIG i WIG20  rzędu 11 proc. od 20 grudnia, należy spodziewać się korekty? Jakie są najważniejsze zagrożenia i ryzyka dla rynku akcji? Czy ten rok będzie lepszy dla inwestujących w obligacje.  D.W.

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na nasz kanał na YT

Partner programu:

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.