Ludzie rynku

Giełda przestała być dla nas atrakcyjna

Wojciech Rybka - z prezesem Drozapolu-Profilu rozmawia Adam Roguski

Wojciech Rybka, prezes zarządu Drozapol-Profil

Foto: Fotorzepa, Dominik Pisarek

Trwa wezwanie do sprzedaży wszystkich akcji Drozapolu w związku z zamiarem wycofania spółki z giełdy. Skąd taka decyzja?

Na giełdzie jesteśmy od prawie 13 lat. Były lepsze i gorsze chwile – i dla giełdy, i dla spółki. Niestety, zarówno koniunktura, jak i otoczenie giełdy, jej atrakcyjność, liczba inwestorów i funduszy spadają z każdym rokiem, co przekłada się na popyt na akcje i ich wycenę.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" w e-prenumeracie
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz