Crowdfunding

Emplocity: Emisja reprezentanta młodego rynku

Firma technologiczna tworząca oprogramowanie wspierające m.in. rekrutację rozpoczęła emisję crowdinwestycyjną na platformie Crowdconnect. Pozyskane 3 mln zł planuje przeznaczyć na rozwój nowych produktów oraz wyjście na rynki zagraniczne. Na przełomie 2021 i 2022 r. firma chce zadebiutować na NewConnect.

Krzysztof Sobczak, prezes Emplocity.

Foto: materiały prasowe

– Rozpoczynamy właśnie ofertę publiczną akcji, dzięki której, mam nadzieję, pozyskamy niezbędne środki do realizacji określonych celów emisji. Są to kluczowe projekty, które zapewnią nam dywersyfikację produktów, co może przełożyć się na dalszy wzrost przychodów – stwierdził prezes Emplocity Krzysztof Sobczak.

Oprócz bota wspierającego rekrutację spółka tworzy także te wspierające m.in. działy prawne firm czy dział zasobów ludzkich. – Nasze produkty można zastosować w wielu innych miejscach biznesu, np. wspierając zespoły w komunikacji w obszarze zasobów ludzkich wewnątrz firm czy w dziale IT. Oferujemy też custombota pozwalającego w krótkim czasie stworzyć bota domenowego, który automatyzuje wybrane procesy, odpowiadając na potrzeby i wyzwania klienta. Rozwijamy też projekt lexbota, który ma wspierać działy prawne – dodał Arkadiusz Talun, odpowiedzialny za pion technologiczny Emplocity.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.