REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Atal: Akcje to lokata kapitału

Mateusz Juroszek, przewodniczący rady nadzorczej Atalu, w piątek kupił 46,7 tys. akcji spółki po 32,5 zł, czyli w sumie za 1,52 mln zł.

Mateusz Juroszek, przewodniczący rady nadzorczej Atalu.

Foto: materiały prasowe

W styczniu notowania dewelopera doszły do 42,5 zł, by w kwietniu, na fali covidowej paniki na rynkach, spaść do 26 zł – poziomu nominalnie najniższego od wakacji 2016 r. W czerwcu br. na zamknięciu kurs sięgał już 33,3 zł.

Czy zakupy to rodzaj przesłania do rynku?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA