REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Hornigold REIT: W trzy lata sprzedaż stu apartamentów

Notowana na NewConnect firma podała prognozę jednostkowych przychodów, jakie spodziewa się uzyskać ze sprzedaży apartamentów w systemie condo (inwestorzy kupują lokal na wynajem, którym firma zarządza, z zagwarantowanym stałym zwrotem 8 proc. w skali roku lub udziałem w przychodach z najmu).
Foto: Fotorzepa, Marek Obremski

W tym roku przychody mają wynieść 5,05 mln zł, w przyszłym 9,1 mln zł, a w 2021 r. już 19,5 mln zł. Szacunki powstały w oparciu o analizę osiągalnych średnich cen sprzedaży apartamentów w ofercie condo na rynku, a także plany nabycia przez spółkę nowych nieruchomości w latach 2019–2021.

W tym miesiącu spółka ogłosiła, że będzie sprzedawać inwestorom apartamenty po 11,5 tys. zł za mkw.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA