Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko | Podpis | ||
2013-05-07 14:19:42 | Cezary Kozanecki | Prezes Zarządu | |||
2013-05-07 14:19:42 | Dariusz Korecki | Wiceprezes Zarządu |
Aktualizacja: 07.05.2013 16:19 Publikacja: 07.05.2013 16:19
Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko | Podpis | ||
2013-05-07 14:19:42 | Cezary Kozanecki | Prezes Zarządu | |||
2013-05-07 14:19:42 | Dariusz Korecki | Wiceprezes Zarządu |
Książek Holding, będący największym akcjonariuszem Synektika, znalazł chętnych na wszystkie akcje oferowane w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu po 225 zł za sztukę.
Na upłynnienie 10-proc. pakietu akcji spółki zdecydował się jej największy akcjonariusz wykorzystując trwający od dłuższego czasu trend wzrostowy.
Zarząd firmy działającej w sektorze medycznym optymistycznie ocenia perspektywy 2025 roku, widząc miejsce na dalszy wzrost przychodów.
Z początkiem środowej sesji inwestorzy rzucili się do zakupów akcji Synektika, w wyniku czego kurs rósł nawet o ponad 5 proc. osiągając najwyższy poziom w historii. Tak zareagował rynek na publikację wyników kwartalnych, które wypadły nieco lepiej niż zakładali analitycy.
Z przewidywań analityków wynika, że w przypadku większości spółek z sektora medycznego można się podziewać kontynuacji pozytywnych tendencji w wynikach. Część jednak nie zaliczyła końcówki zeszłego roku do udanych.
Z najnowszego raportu analityków Trigon DM wynika, że akcje Synektika są niedowartościowane. Dlatego nadal rekomendują „kupuj” podnosząc cenę docelową do 275,40 zł, co daje ok. 25 proc. przestrzeni do wzrostu kursu.
Akcjonariusze spółki będącej dostawcą zaawansowanych urządzeń medycznych przegłosowali wypłatę rekordowej dywidendy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas