ATK dzięki swojej otwartej formule jest dostępna dla każdego kogo zajmuje temat giełdy, bez względu na to czy czynnie inwestuje czy też dopiero rozpoczyna przygodę z rynkiem. - Akademia Tworzenia Kapitału, jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie wśród osób szukających szerokiej i praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku kapitałowego, mówi Jarosław Dominiak, prezes SII. To co odróżnia ten projekt od innych, związanych z problematyką giełdy, to fakt, iż uczestnictwo w nim jest bezpłatne (dla członków SII) lub kosztuje 40 zł, dla osób, które nie są związane ze Stowarzyszeniem.
Siódma edycja nosi tytuł: „Analiza techniczna vs analiza fundamentalna – strategie inwestycyjne w niepewnych czasach”, - mamy nadzieję, że taka tematyka pomoże uczestnikom projektu w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych w trudnych warunkach, jakie obecnie panują na rynku, dodaje Dominiak. Podczas konwentu uczestnicy poznają m.in. metody wyceny spółek, dowiedzą się jak wybierać liderów rynku oraz będą próbowali zrozumieć analizę techniczną.
Pierwsze z sześciu spotkań odbędzie się we Wrocławiu (06.10) i kolejno: w Katowicach (08.10), Poznaniu (13.10), Gdańsku (15.10.), Krakowie (20.10.) oraz Warszawie (22.10.2009). Wszystkie szkolenia będą miały miejsce w salach kinowych Cinema City, a po każdym z nich uczestnicy zostaną zaproszeni na bezpłatny seans filmowy.
Tym razem parterami Akademii Tworzenia Kapitału są: Dom Maklerski PKO BP, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Cinema City oraz FERK.
Więcej informacji na: www.sii.org.pl, tel. 071/ 332 95 60.