Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
GPW Benchmark ogłosiła rozpoczęcie konsultacji publicznych dotyczących zmian w metodzie opracowywania giełdowych indeksów. Konsultacje potrwają do 10 marca 2024 r.
Z informacji, które już zostały podane, wynika, że na znaczeniu zyska indeks średnich spółek. Wzrośnie częstotliwość publikacji wskaźnika mWIG40TR jako bazowego dla nowo powoływanych mWIGTRsh oraz mWIG40TRlv. Szczegóły dotyczące nowych indeksów na razie nie są znane.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Czy Polacy skorzystają z nowej oferty inwestowania Ministerstwa Finansów.
Superauto.pl: leasing finansowy, który w porównaniu z operacyjnym prawie wcale nie wzbudzał do tej pory zaintere...
W piątek inwestorzy na GPW skupili się przede wszystkim na bankach oraz spółce LPP. Globalnie tematem przewodnim...
IKE i IKZE należą do bardzo korzystnych narzędzi w polskim systemie finansowym. Łącząc ze sobą oba programy i ko...
BM PKO BP już notuje dwucyfrowe wzrosty. BM mBanku liczy na historyczne osiągnięcia w tym roku. DM BOŚ i XTB cze...
Platforma kryptowalutowa Kraken udostępnia swoim użytkownikom w Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii własne kar...