Technologie

Plany spółek z portfela pod lupą

Grupa PlayWaya jest w ostatnich kilkunastu miesiącach największym źródłem debiutantów trafiających na NewConnect i GPW. W najbliższym czasie na parkiet wejdzie m.in. Games Operators. Planuje debiut na rynku głównym. Złożył już prospekt emisyjny do Komisji Nadzoru Finansowego.

Krzysztof Kostowski, prezes PlayWaya.

Foto: Archiwum

Jakie plany ma PlayWay wobec portfelowych spółek?

– Zasadniczo nie sprzedajemy pakietów akcji w procesach IPO ani nie planujemy tego po przeprowadzonych ofertach – informuje Krzysztof Kostowski, prezes i akcjonariusz PlayWaya. Dodaje, że wyjątek mogą stanowić jedynie spółki, które same chcą wejść na giełdę, mają znaczące zyski oraz nie znajdują planów emisyjnych na ponad 15 proc. nowych akcji.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Black Weekend: Tylko teraz roczny dostęp do parkiet.com 50% taniej
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • nie zawiera Aplikacji na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.