REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Cyfrowy Polsat: Tegoroczna wypłata wyższa, ale w ratach

1 zł dywidendy na akcję – taka jest rekomendacja zarządu Cyfrowego Polsatu co do tegorocznej wypłaty dla akcjonariuszy.
Foto: Adobestock

To więcej o 7 gr niż w 2019 r., gdy spółka kontrolowana przez Zygmunta Solorza wypłaciła 0,93 zł, czyli minimum zawarowane w trzyletniej polityce dywidendowej. Propozycję co do tegorocznej wypłaty zaakceptowała już rada nadzorcza Cyfrowego Polsatu.

W czwartek na giełdzie nie było widać entuzjazmu inwestorów, choć to ważna informacja z ich punktu widzenia. Kurs Cyfrowego Polsatu w nawet lekko spadał.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA