REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Carbon Studio: rusza oferta warta 2,7 mln zł

Producent gier chce pozyskać 2,7 mln zł. Pieniądze są mu potrzebne na dalszy rozwój biznesu.
Foto: materiały prasowe

Zapisy na akcje w transzy małych inwestorów będą prowadzone w dniach 16-24 maja. Spotkania z inwestorami indywidualnymi odbędą się 17 maja. Z kolei zapisy w transzy dla dużych inwestorów zaplanowano na okres 16-27 maja. Dzień później nastąpi przydział akcji. Z debiutem na NewConnect spółka celuje w przełom trzeciego i czwartego kwartału.

W ramach IPO zamierza sprzedać 127,5 tys. akcji zwykłych na okaziciela serii D o wartości nominalnej 0,10 zł każda. Pozyskane środki przeznaczy na produkcję nowej gry z gatunku VR fantasy, działania marketingowe związane z jej promocją, produkcję dodatku do najbardziej znanego tytułu studia – „The Wizards” wraz z promocją marki, a także rozwój i zakup narzędzi wspomagających pracę całego zespołu.

–Z oferty chcemy pozyskać 2,7 mln zł, kwota ta w większości zostanie przeznaczona na nowy tytuł VR Fantasy. Jesteśmy przekonani, że doświadczenia, które zdobyliśmy przy produkcji naszej flagowej gry z tego gatunku – The Wizards – pozwolą nam dostarczyć graczom ciekawy produkt, na miarę ich oczekiwań – informuje, cytowany w komunikacie Błażej Szaflik, prezes Carbon Studio.

Oferującym akcje w IPO jest DM BOŚ. Carbon Studio działa na rynku od 2015 r.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA