REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Dywidenda na horyzoncie

Ostatnie wzrosty kursu to korekta spadków czy początek nowego trendu?

Arkadiusz Wilusz, prezes spółki Maxcom.

Foto: Archiwum

Notowania spółki Maxcom od czasu debiutu mocno spadły, ale w ostatnich tygodniach widać odbicie. Zarząd sygnalizuje, że 2018 r. był dla grupy udany, a 2019 r. zapowiada się jeszcze ciekawiej.

– Zwiastunem tego jest dobry sprzedażowo pierwszy kwartał. Jednak za wcześnie, by informować o konkretnych kwotach – mówi Arkadiusz Wilusz, prezes Maxcomu. Podkreśla, że sytuacja finansowa i gotówkowa grupy jest bardzo dobra. – Dlatego zgodnie z polityką dywidendową będziemy rekomendować, by przeznaczyć na dywidendę do 50 proc. zysku – zapowiada.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA