Technologie

CD Projekt dopieszcza grę

Nad „Cyberpunkiem” pracuje już zespół ponad 400 osób. Analitycy i inwestorzy mocno wierzą w sukces tego tytułu. Na ile jest on już zdyskontowany w notowaniach giełdowej spółki?
Foto: materiały prasowe

Po środowej potężnej zwyżce, kapitalizacja CD projektu przekracza 18 mld zł i czwartkowa przecena niewiele zmieniła. Według wyceny Morgena Stanleya spółka jest warta 23 mld zł. Przestrzeni do wzrostu analitycy upatrują w sukcesie „Cyberpunka". Praca nad nim znajduje się w decydującej fazie, ale termin premiery nadal jest tajemnicą.

CD Projekt: bez przejęć

– Przy tworzeniu „Wiedźmina 3" w końcową fazę projektu zaangażowanych było 250 osób. Zespół pracujący nad „Cyberpunkiem" liczy już ponad 400 osób – poinformowała nas Karolina Gnaś z biura relacji inwestorskich CD Projektu. Dodaje, że spółka nie planuje skokowego wzrostu zatrudnienia przy tym projekcie, natomiast stale chce przyciągać utalentowanych ludzi z całego świata.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.