Parkiet TV

Strategia Compu. Co będzie motorem wzrostu?

Robert Tomaszewski, prezes Compu, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

Comp specjalizuje się m.in. w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT i bezpieczeństwa sieciowego. Grupa jest też liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) oferując kasy i drukarki fiskalne oraz rozwiązania wspierające sektor detaliczny. Kapitalizacja firmy wynosi około 350 mln zł.

Z prezesem Robertem Tomaszewskim porozmawiamy o zaktualizowanej strategii grupy, skorygowanych założeniach finansowych, projektach, które będą rozwijane oraz o nowych ryzykach, jakie się uwidoczniły dla firmy. Czy M/platform ma być główmy motorem wzrostu wyników w kolejnych latach? O jakich aliansach biznesowych lub kapitałowych myśli zarząd? Czy będzie poszukiwany inwestor dla Compu, czy partnerzy dla poszczególnych  biznesów? Czy obecna wycena akcji na GPW odzwierciedla właściwie perspektywy grupy? Kiedy ruszy skup akcji własnych przegłosowany na ostatnim WZA.

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na nasz kanał na YT.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.