REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Przegląd rynków i książka do wygrania

Sobiesław Kozłowski, ekspert Noble Securities, będzie gościem Piotra Zająca w czwartkowym programie „Prosto z parkietu”. Tematem odcinka będzie przegląd najważniejszych wykresów ostatniego miesiąca. Będzie też konkurs z nagrodami.
Foto: parkiet.com

Wznawiamy nasze cykliczne przeglądy rynków w Parkiet TV. Raz w miesiącu, wspólnie z Sobiesławem Kozłowskim, będziemy patrzeć na rynek przez pryzmat najważniejszych liczb i wykresów, i na ich podstawie spróbujemy nakreślić możliwe scenariusze. W czwartek weźmiemy pod lupę m. in. WIG-banki, bitcoina i dolara. Zastanowimy się, jakie perspektywy mają: sektor bankowy po wyroku TSUE, kryptowaluty po wybiciu ze średnioterminowej formacji trójkąta oraz amerykańska waluta po przekroczeniu psychologicznego pułapu 4 zł. Zastanowimy się też nad potencjałem polskiego i amerykańskiego rynku akcji, głównie w kontekście rozpoczynającej się 13 rundy negocjacji USA i Chin.

Zachęcamy do oglądania programu. Podczas emisji podamy zasady konkursu, w którym do wygrania jest książka Philipa A. Fisher’a „Zwykłe akcje niezwykłe zyski”. Mamy kilkanaście egzemplarzy do rozdania.

Zapraszamy o 12.00 na parkiet.com i youtube.com/parkiettv

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA