REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Czy wzrost ceny bitcoina jest uzasadniony?

Jacek Kubiak, redaktor naczelny kwartalnika „I love crypto” będzie gościem Piotra Zająca w czwartkowym programie „Prosto z parkietu”. Tematem odcinka będzie kondycja i perspektywy rynku kryptowalut. Będzie też konkurs!
Foto: parkiet.com

Już dawno w Parkiet TV nie było tematu bitcoina. Tymczasem „ojciec kryptowalut” radzi sobie ostatnio całkiem dobrze. W ciągu niecałych dwóch miesięcy jego notowania wzrosły z 3500 USD w okolicę 8000 USD. Wielu obserwatorów tego rynku zastanawia się, czy mamy początek kolejnej hossy, czy to tylko fałszywy ruch-pułapka? Z tym pytaniem zwrócimy się jutro do Jacka Kubiaka, redaktora naczelnego kwartalnika „I love crypto”. Porozmawiamy o tym, czy trwający wzrost ma fundamentalne uzasadnienie i czy bitcoin jest teraz bardziej zaawansowany technologicznie niż dwa lata temu? Zapytamy też naszego gościa o rozwiązanie Lighitning Network, które ma być odpowiedzią na niską przepustowość sieci bitcoina. Nie unikniemy też trudnych tematów związanych z ostatnimi aferami wokół kopalni kryptowalut.

Start programu o 12.00. Transmisja na żywo na youtube.com/parkiettv oraz na parkiet.com. Po południu całe nagranie będzie udostępnione w całości na kanale. Dla naszych widzów będziemy mięli do rozdania kilka egzemplarzy najnowszego numeru magazynu „I love crypto”. Zasady konkursu podamy podczas rozmowy.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA