REKLAMA
REKLAMA

Oszczędzanie

Banki kuszą do zakładania konta brakiem różnych opłat

Promocyjne lokaty, bonusy dla nowych klientów, bezpłatne usługi. Te ostatnie jednak są darmowe pod warunkiem aktywności klientów. A ci korzystają z okazji i przenoszą konta.
Foto: Adobestock

Nowy klient to nowe możliwości oferowania produktów, wsparcia dla wyniku odsetkowego i prowizyjnego. Nic dziwnego, że banki starają się przyciągnąć Polaków najróżniejszymi atrakcjami. Coraz rzadziej jest to bezpłatny rachunek bez warunków. Owszem, można mieć niemal bezpłatne konto, ale trzeba aktywnie posługiwać się kartą do niego wydaną. Coraz częściej natomiast można mieć bezpłatne bankomaty – jeszcze niedawno trzeba było za to płacić. Ale w zamian za aktywność można zyskać finansowo. Nic dziwnego, że rośnie liczba ROR, a sporo Polaków decyduje się na przeniesienie konta do innego banku.

Konta bezpłatne

Jak kuszą banki? Nest Bank ma propozycję najlepszą pod względem kosztów. Nest Konto to bezwarunkowo 0 zł za założenie i prowadzenie konta, za wydanie i obsługę karty, za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet. To także możliwość założenia trzy- lub sześciomiesięcznej Nest Lokaty Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem 4 proc. (ale tylko do 10 tys. zł).

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj nową eprenumeratę "Parkietu"
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA