Nieruchomości

Michał Melaniuk, Cordia Polska: Nie boimy się nowych rynków

WYWIAD | Michał Melaniuk - z dyrektorem zarządzającym firmą deweloperską Cordia Polska rozmawia Aneta Gawrońska

Michał Melaniuk, Cordia Polska

Foto: materiały prasowe

Cordia coraz bardziej rozpycha się w Polsce. Gdzie już jesteście, gdzie planujecie wejść?

Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2014 roku od budowy osiedla w Krakowie. Rok później otworzyliśmy biuro w Warszawie. Pierwszy grunt w stolicy kupiliśmy zaś w 2016 roku. W tych miastach nadal jesteśmy obecni, budujemy kolejne osiedla. W zeszłym roku kupiliśmy działkę w Trójmieście. Teraz przyglądamy się dwóm kolejnym miastom – to Wrocław i Poznań. Jeśli nadarzy się okazja i znajdziemy tam dobry grunt, to go kupimy.

Dobry to taki, na którym można od razu budować?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.