REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Work Service kupuje Antal International i Work Express

70 mln zł wyda giełdowy potentat usług personalnych, Work Service na przejęcie dwóch spółek z branży. Do grupy dołączy firma Antal International - czołowy gracz na polskim rynku rekrutacji specjalistów i menedżerów, oraz agencja Work Express, specjalizująca się w delegowaniu pracowników tymczasowych za granicę.

Tomasz Hanczarek, prezes Work Service

Foto: Fotorzepa, Magda Starowieyska Magda Starowieyska

To dopiero początek naszych ambitnych planów ekspansji w Europie Środkowo – Wschodniej. Wywiązujemy się z obietnicy złożonej w styczniu, że będziemy dynamicznie i szybko się rozwijać – komentuje najnowsze inwestycje firmy Tomasz Hanczarek, prezes Work Service. Jak wyjaśnia, Work Service kupiła za 28 mln zł polski biznes Antal International wraz z prawem do posługiwania się marką Antal International w trzech krajach: Polsce, Czechach i na Słowacji.

Kolejna inwestycja - przejęcie Work Express za 42 mln zł ma zostać sfinalizowana w perspektywie miesiąca. Na początek Work Service przejmie 80 proc. udziałów Work Express, a pozostałe 20 proc. wykupi w latach kolejnych. Work Express z przychodami rzędu 180 milionów rocznie jest liderem w zakresie delegowania pracowników zagranicę.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA