REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Investment Summary łączy rynek finansowy

Końcówka roku to idealny czas na podsumowanie wydarzeń rynkowych ostatnich miesięcy, ale także doskonała okazja do zastanowienia się, co może przynieść kolejny rok. Już w środę tematy te będzie można poruszyć podczas gali Investment Summary 2018.

Marcin Dyl, prezes IZFiA

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

W tym roku impreza ta będzie miała wyjątkowy charakter. Skupi bowiem przedstawicieli trzech organizacji rynkowych: CFA Society Poland, Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz Izby Domów Maklerskich, która dołączyła do grona współorganizatorów wydarzenia w tym roku. Organizatorzy spodziewają się, że w Investment Summary 2018 udział weźmie ponad 200 osób zawodowo związanych z szeroko pojętą branżą finansową.

– Coroczna grudniowa gala to dla nas okazja, by spotkać w jednym miejscu wielu ludzi, z którymi łączą nas relacje służbowe i którzy wywierają duży wpływ na otoczenie biznesowe, w którym przyszło nam działać. Spotkanie ma charakter business networkingu i jest wyjątkową okazją do podtrzymywania i zawierania nowych znajomości, pogłębiania i utrwalania więzi oraz kontaktów zawodowych. W naszych czasach relacje są ważniejsze niż kiedykolwiek – mówi Marcin Dyl, prezes IZFiA. W podobnym tonie wypowiada się Krzysztof Jajuga, prezes CFA Society Poland. – Po 12 miesiącach intensywnych aktywności gala jest doskonałą okazją do podsumowań oraz rozmów z członkami naszych organizacji na temat planów do zrealizowania w nadchodzącym roku. Ponadto uroczystość stwarza gościom doskonałą sposobność do wymiany myśli związanych z aktualnymi wydarzeniami w sferze otoczenia biznesowego – wskazuje Jajuga.

Rynek kapitałowy pełni kluczową rolę w finansowaniu wzrostu gospodarczego. Dla jego dalszego rozwoju współpraca stowarzyszeń zrzeszających podmioty funkcjonujące na rynku finansowym jest szczególnie ważna. Dlatego wydarzenia takie jak Investment Summary są okazją do debaty na temat przyszłości rynku kapitałowego w Polsce w sposób mniej formalny – wskazuje Waldemar Markiewicz, prezes IDM.

Impreza odbędzie się w klubie Endorfina w Warszawie. Patronem medialnym jest „Parkiet".

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA