REKLAMA
REKLAMA

Byki i niedźwiedzie tygodnia

Byki tygodnia, czyli trzy spółki z szansami na zwyżki...

Foto: Adobestock

1. 11 bit studios z szansami na odwrócenie trendu

Foto: GG Parkiet

Producenci gier, na czele z CD Projektem, zaczynają radzić sobie coraz lepiej. Trochę w tyle pozostaje jeszcze tytułowa spółka, ale widać techniczne szanse na powrót zwyżek. Ostatni lokalny dołek położony jest wyżej od poprzedniego, a cena podeszła teraz pod lokalny szczyt 285 zł. Jeśli uda się go pokonać, byki otworzą sobie drogę do 200-sesyjnej średniej kroczącej (obecnie 355 zł). Byki wspiera MACD, który wrócił nad 0, sygnał kupna na +DI/-DI/ADX, a także pokonanie przez kurs 50-sesyjnej średniej. Najbliższe wsparcie to 235 zł.

2. Ambra blisko utworzenia formacji złotego krzyża

Pod koniec 2018 r. kurs akcji producenta win utworzył formację spodka, a następnie wyszedł z niej górą, pokonując po drodze linię trendu spadkowego oraz średnie kroczące z 50 i 200 sesji. Te ostatnie są bliskie utworzenia formacji złotego krzyża, co wzmocni budowany układ wzrostowy. W minionym tygodniu cena przetestowała opór 13,64 zł, wyznaczony przez szczyt z maja 2018 r. Jeśli uda się go pokonać, celem będzie szczyt sprzed roku – 14,44 zł. Byki wspiera MACD, który zakręcił w górę nad poziomem 0, a także sygnał kupna na +DI/-DI/ADX.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA