Biura maklerskie

Nowe wyzwania czołowych analityków

Mamy kolejne zmiany kadrowe wśród analityków giełdowych. Piotr Bogusz rozstaje się z BM mBanku, gdzie zajmował się m.in. analizą branży handlowej. Jego nowym pracodawcą zostanie BM Pekao.

Piotr Bogusz przechodzi do BM Pekao,

Foto: materiały prasowe

– Potwierdzamy, że Piotr Bogusz dołącza do naszego zespołu analiz inwestycyjnych w BM Pekao. Wzmocni nas swoją wiedzą i doświadczeniem w sektorze handlu. I to nie jest koniec zmian. Naszą ambicją jest posiadanie jednego z najsilniejszych zespołów analitycznych wśród polskich biur maklerskich – mówi Piotr Kozłowski, dyrektor BM Pekao.

Na BM Pekao się jednak nie kończy. Zmiany kadrowe zachodzą także w innych firmach i dotyczą głośnych nazwisk rynku analiz. Nie tak dawno z BM PKO BP rozstała się chociażby Małgorzata Żelazko, która w ostatnim rankingu „Parkietu" w kategorii najlepszy analityk branży telekomunikacyjnej i mediów nie miała sobie równych (drugie miejsce zajęła też w kategorii „IT"). Co ciekawe, Żelazko nie wybrała żadnej konkurencyjnej firmy inwestycyjnej. Związała się z Wirtualną Polską, gdzie została dyrektorem ds. relacji inwestorskich. BM PKO BP wciąż szuka jej następcy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.