REKLAMA
REKLAMA

Banki

Kto ma pewną pracę w banku

Pomimo malejącego od kilku lat zatrudnienia w bankowości na stabilną posadę i atrakcyjne zarobki mogą tam liczyć specjaliści od nowych technologii i ryzyka.
Foto: Adobestock

Tradycyjna bankowość będzie coraz mniej atrakcyjnym wyborem kariery, choć najlepsi specjaliści i absolwenci z pewnością znajdą tam dobrą pracę. Szczególnie jeśli postawią na nowe technologie czy obszar ryzyka – wynika z raportu płacowego firmy rekrutacyjnej Goldman Recruitment (GR), który zostanie opublikowany w najbliższą środę.

Jak podkreśla Wojciech Wójtowicz, szef pionu bankowości i ubezpieczeń GR, o ile ubiegłoroczne fuzje banków niosą ze sobą kolejne redukcje liczby pracowników oddziałów, operacji oraz wsparcia w centralach banków, o tyle na brak ofert nie powinni narzekać specjaliści z obszaru IT i nowych technologii oraz ryzyka kredytowego, rynkowego czy operacyjnego.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do serwisu www.parkiet.com:
  • sekcje „Wiadomości, Fundusze inwestycyjne, Analiza Techniczna, Kryptowaluty oraz Notowania”,
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
Kup teraz

Powi�zane artyku�y

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA