Akademia Parkietu

Wpływ pandemii na cyfryzację na polskim rynku

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy pandemia Covid-19 przysporzyła nam wielu wyzwań.

Łukasz Piotrowicz Business Solutions Consultant APN Promise S.A.

Foto: materiały prasowe

Dominik Skórski Business Development Manager APN Promise S.A.

Foto: materiały prasowe

Sparaliżowała zdrowie, biznes, edukację, kontakty społeczne i zawodowe. Według ankiety przeprowadzonej wśród laureatów konkursu „100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie" organizowanego przez PARP wynika, że pandemia Covid-19 w wielu firmach przyśpieszyła lub zapoczątkowała inwestycje cyfrowe, które w innym czasie mogły zostać odłożone na później lub w ogóle nie miały zostać wprowadzone w działanie firmy. Duży nacisk na rozwój cyfrowy firmy stawiają na obszary obsługi online klientów, analityki danych czy automatyzacji pracy biurowej.

Adam Dolega Business Solutions Consultant APN Promise S.A.

Foto: materiały prasowe

Co zmieniła pandemia w polskich firmach pod względem cyfryzacji procesów?

Reagowanie na zmiany związane z pandemią Covid-19 wymaga nadzwyczajnych umiejętności przywódczych. W każdej organizacji podejmowane są trudne decyzje, jednak koronawirus wyniósł podejmowanie decyzji do granic możliwości. Każdy z liderów chce podejmować właściwe decyzje nawet pod presją czasu, klientów i pracowników, nie jest to łatwe bez odpowiednich kompetencji i technologii.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.