Tymczasem w poniedziałek UOKiK ogłosił, że wszczyna postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie, czy spółka zależna Agory działająca w segmencie reklamy zewnętrznej – AMS – nie zmówiła się przypadkiem ze Stroer Polska. Porozumienie firm ograniczające konkurencję miałoby dotyczyć warszawskiego rynku outdoorowego i sięgać 2010 r., kiedy to Warszawa ogłosiła przetarg na budowę i utrzymanie wiat przystankowych. AMS i Stroer wystartowały wtedy razem jako konsorcjum i wygrały. Wówczas zmowę przetargową zarzuciły im CAM Media i CAM Polski Outdoor, które odwołały się od wyników postępowania do sądu, ale przegrały.