Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 5 / 2026
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
FOOTHILLS SA
Temat
Podpisanie Listu intencyjnego rozpoczynającego proces negocjacji
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR – informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd FOOTHILLS S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: „Spółka”) informuje, iż w dniu 22 kwietnia 2026 r. podpisał z BESIM GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (dalej: „BG”), BESIM FASHION & MEDIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (dalej: „BFM”) oraz osobą fizyczną, będącą udziałowcem BFM (dalej: „OF”) list intencyjny, rozpoczynający proces negocjacji celem ustalenia warunków ewentualnej transakcji polegającej na nabyciu przez Spółkę 100% udziałów w BFM (dalej: „Transakcja”).

BG wraz z OF są właścicielami ok. 75,07% ogólnej liczby udziałów w kapitale zakładowym BFM, spółki specjalizującej się w prowadzeniu cyfrowych mediów w segmencie dóbr luksusowych, mody i urody, obejmującego wydawanie portali internetowych m.in. Fashion Biznes, Miumag, Lamode.info oraz nailist.pl, a także w świadczeniu usług reklamowych i content marketingowych dla marek działających w sektorze fashion, beauty i eCommerce, również przy użyciu rozwijanej wewnętrznie technologii AI.

Celem Transakcji jest utworzenie podmiotu pod nazwą BEST FASHION MEDIA S.A, notowanego na rynku NewConnect, który będzie pełnił rolę wiodącej polskiej grupy medialnej, działającej w segmencie premium fashion i wydawcy serwisów internetowych skupionych wokół tematyki mody, urody, dóbr luksusowych i biznesu oraz stanowiącej platformę wraz z użytkową technologią AI do dalszej konsolidacji mediów cyfrowych i marek eCommerce w tym segmencie rynku, z wykorzystaniem statusu spółki publicznej notowanej na rynku NewConnect.

Podpisanie listu intencyjnego otwiera prace nad przygotowaniem Term Sheet, którego podpisanie planowane jest do dnia 31 maja 2026 r. Ponadto Strony ustaliły, że będą negocjowały na zasadzie wyłączności do dnia 30 czerwca 2026 roku.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2026-04-22 Łukasz Górski Prezes Zarządu