Reklama

Więcej ETF na GPW

– Trwają prace i rozmowy z emitentami w sprawie wprowadzenia do obrotu giełdowego nowych funduszy portfelowych – poinformowało „Parkiet" biuro prasowe GPW.

Aktualizacja: 06.02.2017 13:17 Publikacja: 18.11.2016 07:25

Więcej ETF na GPW

Foto: GG Parkiet

– Trwają prace i rozmowy z emitentami w sprawie wprowadzenia do obrotu giełdowego nowych funduszy portfelowych – poinformowało „Parkiet" biuro prasowe GPW.– Giełdzie Papierów Wartościowych zależy na wprowadzeniu szerokiej palety funduszy ETF, nie tylko na indeksy kalkulowane przez GPW, ale też zagraniczne, umożliwiające zarabianie zarówno na zwyżkach, jak i na spadkach instrumentów bazowych – dowiedzieliśmy się.

Co do terminu pojawienia się tytułów uczestnictwa nowych funduszy w obrocie giełda podaje, że wszystko zależy od Komisji Nadzoru Finansowego i emitentów, z którymi rozmawia. Na tym kończy się odpowiedź giełdy na nasze pytania.

6 zł tygodniowo przez rok !

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu subskrypcji Parkiet.com z The New York Times.

Decyzje zaczynają się od PARKIET.COM.

Kliknij i poznaj ofertę.

Reklama
Gospodarka
Na świecie zaczyna brakować srebra
Patronat Rzeczpospolitej
W Warszawie odbyło się XVIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu
Gospodarka
Wzrost wydatków publicznych Polski jest najwyższy w regionie
Gospodarka
Odpowiedzialny biznes musi się transformować
Gospodarka
Hazard w Finlandii. Dlaczego państwowy monopol się nie sprawdził?
Gospodarka
Wspieramy bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama