Reklama

Develia z apetytem na wpływy z obligacji

Spółka chce zainteresować papierami fundusze. W tym roku zapadają papiery warte 130 mln zł.
Develia z apetytem na wpływy z obligacji

Foto: materiały prasowe Develii

Develia rozważa przeprowadzenie emisji obligacji tym razem dla inwestorów instytucjonalnych. Szczegółowe parametry zostaną ustalone podczas rozmów z inwestorami i budowy księgi popytu.

W grudniu ub.r. deweloper uplasował pierwszą emisję w ramach programu emisji obligacji, którego wartość ustalono na 150 mln zł. Firma pozyskała od inwestorów detalicznych 15,4 mln zł (wartość oferowanej transzy wynosiła do 20 mln zł). Zaoferowała kupon WIBOR 3M plus 4,1 pkt proc. marży – obecnie to 11,04 proc. w skali roku.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama