REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Starward Industries sprzeda akcje po 41 zł

Do 12 grudnia potrwają zapisy na akcje w pierwszej ofercie publicznej spółki Starward Industries. Cena emisyjna jednej akcji została ustalona w procesie book-buildingu na 41 zł (widełki cenowe to 40-44 zł). Firma chce zadebiutować na rynku NewConnect w drugim kwartale 2020 r.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Krakowski producent gier, który pracuje nad pierwszą w historii grą opartą na twórczości Stanisława Lema oferuje inwestorom 73 005 akcji serii H (kapitał zakładowy wzrośnie o około 4 proc.). Wartość oferty brutto wynosi, więc prawie 3 mln zł. - Dotychczas zapewniliśmy spółce finansowanie na poziomie 6,2 mln zł, co wraz z kapitałem pozyskanym w aktualnej emisji publicznej pozwoli na ukończenie produkcji oraz wydanie gry w modelu self-publishing, z uwzględnieniem rozległej kampanii marketingowej. Jesteśmy świadomi wartości naszego projektu, co znajduje odzwierciedlenie w jego ambitnej wycenie. Z drugiej strony to prawdopodobnie jedyna okazja, kiedy będzie można nabyć akcje spółki w ofercie publicznej. Nie planujemy kolejnych emisji - podkreślał Marek Markuszewski, prezes Starward Industries.

Oferującym jest Dom Maklerski Navigator. Spółka chce zadebiutować na rynku NewConnect w drugim kwartale 2020 r. W obrocie  znajdą się tylko akcje serii H. Wszystkie pozostałe serie objęte są od 6 do 18 miesięcznym lock-upem począwszy od pierwszego notowania spółki na NewConnect lub od daty premiery gry w przypadku akcji pracowniczych (seria B oraz seria F).

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA