REKLAMA
REKLAMA

Sztuka

Kapelusze na giełdzie

Inwestycje alternatywne › Zabytkowe akcje budują wizerunek ich właściciela.
150 zł kosztuje akcja Fabryki Czekolady Plutos.
Salon

22–23 lutego odbędzie się aukcja numizmatów Salonu Numizmatycznego Mateusz Wójcicki (www.snmw.pl). Można będzie wylicytować ok. 2,2 tys. numizmatów, których cena zależy tylko od ich wartości symbolicznej. Najniższa cena wywoławcza wynosi 20 zł. W ofercie jest ok. 350 zabytkowych papierów wartościowych w cenie już od 20 zł.

Jak zawsze namawiam do kupowania starych papierów do dekoracji wnętrz służbowych lub prywatnych. Dokumenty te nierzadko mają wybitną wartość plastyczną. Jeśli oprawicie je i udekorujecie nimi służbowy gabinet, to goście waszej firmy na pewno łatwiej i lepiej ją zapamiętają.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA